42 Frame Condenser Fan Motor - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Vervangingsmotor
  • 42Frame Condenser Fan Motor - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Replacement Motor
Productdetails:
Plaats van herkomst: Changzhou, China
Merknaam: trusTec
Certificering: CE、UL529388
Modelnummer: YDK-150-6A54(YFK-150-6)-CJK
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Verpakking Details: Standaard kartonnen verpakking, schuimplaat aan de binnenkant voor bescherming.
Levertijd: 15 dagen verse producten na orderbevestiging.
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Product: Condensorventilatormotor Kader: 42 kader
Motortype: Permanente gespleten condensator Vervangingsmotor: YFK-150-6
Behuizingstype: TEAO (volledig omsloten lucht) Voedingsspanning: 208-230V
Fase: Enkele fase Huidig: 1,4A
Schacht plat: Eén plat Uitgang PK: 150W 1/5HP
Montagerichting: Alle hoeken Snelheid: 1075 RPM
Lagers: Kogellager Condensator: 5 μF/370V
Isolatieklasse: Klasse B Max. Omgevingstemperatuur: 40℃/104℉
Rotatie: Omkeerbaar Pool: 6P
PF: 0,96 Asdiameter: 12,7 mm/0,5"
Schachtlengte: 47,5 mm/1,87" Platte lengte: 37,5 mm/1,48"
Lengte motorbehuizing: 107 mm/4,21" Afstand montagegaten: 115 mm / 4,53 "
Loodlengte: 1000 mm/39.37" Schroef lengte: 11 mm/0,43"