48 Frame AC Blower Motor - 3/4PK 230V 50Hz 1100RPM/4SPD-AK39PGD103S Vervangingsmotor
Productdetails:
Plaats van herkomst: Changzhou, China
Merknaam: trusTec
Certificering: CE、UL529388
Modelnummer: YDK-550-4B60-KSD
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Verpakking Details: Standaard kartonnen verpakking, schuimplaat aan de binnenkant voor bescherming.
Levertijd: 15 dagen verse producten na orderbevestiging.
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Product: AC-ventilatormotor Kader: 48 Kader
Vervangingsmotor: AK39PGD103S Voedingsspanning: 230
Motortype: Permanente gespleten condensator Leveringsfrequentie: 50 Hz
Behuizingstype: OAO(Openlucht Over) Huidig: 5,4A
Thermische overbelasting: Uitgerust met een automatische thermische overbelasting Uitgang PK: 550W 3/4PK
Fase: Enkele fase Snelheid: 1100 tpm/4 SPD
Schacht plat: Eén plat Condensator: 15μF/370V
Montagerichting: Alle hoeken Pool: 6P
Isolatieklasse: Klasse B Asdiameter: 0,5"/12,7 mm
Lagers: Kogellager PF: 0,99
Rotatie: CW/CCW Max. Omgevingstemperatuur: 40℃/104℉
Loodlengte: 760 mm/29,92" Lengte motorbehuizing: 135 mm/5,31"
Schachtlengte: 140 mm/5,51" Platte lengte: 101,6 mm/4,00 "
Schroef lengte: 25,5 mm / 1,00 " Afstand montagegaten: 132 mm/5,20"
Markeren:
3/4 pk 230 V 4-versnellingsblazermotor
1100 rpm 48 frame vervangende motor
230 V 50 Hz wisselstroomventilatormotor